Україна, Закарпатська обл., Ужгородский р-н, с.Кам'яниця, вул. Ужанська, 28
ук
Готелі Ужгорода з басейном: відпочинок в готельному комплексі в передмісті Ужгорода, Закарпаття
Спорт готель Камелот Спорт готель Камелот
Готельний комплекс Камелот Готельний комплекс Камелот
Кращий курорт Закарпаття для відпочинку

Готель Камелот. Ужгород

Королівська розкіш в поєднанні з модерним дизайном - саме такими комфортними умовами порадують сучасних «королів» та «королев». Гостям отелю пропонуємо зупинитися в одному з корпусів готельного комплексу - «Камелот», «Короля Артура», «Ланселот» - або ж обрати котедж, збудований з екологічно чистої місцевої деревини Закарпаття. Інтер‘єри номерів готелю виконані в класичному стилі з переважанням теплої кольорової гами. Перебуваючи в готелі або ресторані Камелот, Ви ніби опинитеся в епосі Середньовіччя, адже готель нагадуватиме вам справжній замок. Потрапивши в таку казкову атмосферу, складно не уявити себе прекрасним рицарем або чарівною фрейліною. А трохи казки й натхнення - це саме те, чого іноді так бракує посеред серйозних робочих буднів.

Кожен корпус готелю порадує рестораном зі смачними стравами європейської та закарпатської кухні. На території комплексу знаходиться сучасний SPA- центр і тренажерний зал, літній басейн і лазня. Можна пограти у футбол чи зіграти в більярд. А особливо Вас здивує вигляд із вікна: гори, ліс, поля - тут усе милуватиме око й сприятиме найкращому відпочинку.

Готель Ужгород для відпочинку в Закарпатті


Детальніше
Професійні умови для спортсменів в Закарпатті

Спорт-готель в Ужгороді

«Камелот» часто називають спорт-готелем Закарпаття. А все тому, що на території комплексу є спортивна база, де тренуються і проводять матчі футбольні клуби України і близького зарубіжжя. Діють 3 футбольних поля з різним видом покриття. Всі готелі Ужгорода поступаються нам.
З готелю зручно виїжджати на екскурсії по Закарпаттю та Карпатах: популярні поїздки на термальні джерела, наприклад, на знаменитий курорт Поляна. Наші співробітники з радістю організують екскурсію по цікавих куточках регіону.
Детальніше
Зв'язатися
Контакти
Адреса
  • Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.Кам'яниця, вул. Ужанська, 28


Оплата