Готель Камелот в передмісті Ужгорода
Готель Камелот в передмісті Ужгорода
Камелот - кращий готель Ужгорода
Готельний комплекс Камелот з басейном. Ужгород
Кращий вибір для відпочинку в Ужгороді

Готель «Камелот»

СПА процедури
Відпочинок в Карпатах і Закарпатті
Мальовничі Карпати розташовані в західній Україні. Практично по всьому Закарпаттю розкинуті високі гори з прекрасними пейзажами, не доторканою природою і безкрайніми полонинами.
Безліч туристичних родзинок заховано на території Закарпаття. Гори, річки, замки і багато іншого приваблює безліч туристів з України та зарубіжжя.
Центр туризму тут знаходиться в місті Ужгород, так як тут розташований головний залізничний і авто вокзали та аеропорт.
Саму подорож по Закарпаттю варто розпочати з самого Ужгорода! Місто, якому більше тисячі років гідне Вашої уваги. Тут старовинна архітектура, найбільша липова алея в Європі, казкове цвітіння сакур і багато іншого що можна побачити тільки тут!!!
У центрі міста стоїть добре збережений Ужгородський замок, в якому відкрито музей з безліччю виставкових залів. Біля замку звезені з усього Закарпаття старовинні дерев'яні хатини і церква, де можна також погуляти і навіть зазирнути в самі хатини.
У передмісті Ужгорода є старовинний Невицький замок. В даний момент проходить інтенсивна реконструкція. Він розміщений на вершині гори біля річки Уж. Зі стін замку відкривається чарівна панорама, одна з кращих на сотні кілометрів.
У підніжжя гори Невицького замку знаходиться готельний комплекс Камелот, де після пізнавальної подорожі можна відпочити. До Ваших послуг три корпуси готелю і котеджі для проживання і 3 ресторани для приємного і відпочинку. Також один з найкращих СПА в Закарпатті, де є критий басейн і маса різних процедур, щоб Ви змогли відновити сили для подальшої подорожі.


Сімейний відпочинок в Закарпатті літом