СПА відпочинок від Камелот
СПА відпочинок від Камелот
СПА відпочинок від Камелот
Вишукані СПА процедури
СПА відпочинок від Камелот
Ласкаво просимо в новий сучасний SPA-центр «Камелот»! Це справжній оазис для відпочинку душі та тіла. За допомогою природних факторів, Ви відновите мінеральний та вітамінний баланс, зміцните імунітет, знімете синдром хронічної втоми і нервової напруги. У нашій діяльності ми використовуємо тільки чисті органічні масла холодного віджиму, глину, мед, морську сіль, водорості, трави, натуральні аромамасла. Відпочити і розслабитися можна на ергономічних лежаках з підігрівом, в соляній кімнаті або фіто-барі біля басейну. Для повного релаксу радимо відвідати процедуру релакс в сіні, де аромат свіжого сіна змусить вас забути про буденність.
СПА відпочинок
SPA-зона

Це справжній оазис для відпочинкудуші і тіла. Переступивши поріг SPA-зони, Випотрапляєте в м’яку атмосферу курорту. Дизайн інтер’єру дихає гармонією і сприяє релаксації та відпочинку. Зона SPA займає два поверхи і включає багато опцій для здорового, приємного відпочинку. 

Усі процедури SPA-центру спрямовані на комплексне оздоровлення від хронічної втоми, наслідків стресу і навіть депресії. За допомогою природних компонентів Ви відновите мінеральний і вітамінний баланс, зміцните імунітет, знімете синдром хронічної втоми та нервового напруження. Ми використовуємо тільки чисті органічні олії холодного відтискання, глину, мед, морську сіль, трави, натуральні аромоолії. Люб’язно запрошуємо відвідати кабінет косметології обличчя, де сертифіковані фахівці запропонують Вам різноманітні приємні та ефективні процедури.

SPA послуги

Люб'язно запрошуємо відвідати масажний кабінет і кабінет косметології обличя і тіла, де сертифіковані фахівці запропонують Вам різноманітні послуги.
МАСАЖБАЛЬНЕОЛОГІЯ, ГАЛОТЕРАПІЯКОСМЕТОЛОГІЯ

Тренажерний зал

Спорт - це краще, що придумала людина для підтримки свого здоров'я. Здоров'я людини - це те, чого не купиш ні за які гроші, - це саме важливе, що треба прагнути зберегти, незважаючи на сучасну екологію і особисті звички. Зайняття спортом, безперечно корисні! Важливо займатися ним не заради досягнення якихось висот, а для того, щоб прожити довге і щасливе життя.