Відпочинок в комплексі КАМЕЛОТ
Відпочинок в комплексі КАМЕЛОТ
Відпочинок в комплексі КАМЕЛОТ
Відпочинок в Закарпатті
Дозвілля від «Камелот»
СПА процедури
«Палкий» чан
Шукаєте захоплюючі враження в Ужгороді? Тоді Вам до нас. Спробуйте і не пошкодуєте! 
Пропонуємо Вам відвідати наш «палкий» чан, який розвіє Ваші напружені будні та додасть особливо-приємні відчуття.
Процедура купання в чані добре розслабляє та рівномірно прогріває тіло, плюс позитивно впливає на весь організм. Контрастні водні процедури «тепло-холод» ефективно загартовують імунітет, а саме: нормалізують роботу вен та судин,  відновлюють нормальний кровообіг, регулюють артеріальний тиск, надають терапевтичний вплив на шкіру і суглоби.
Не забувайте, що шкіра - це орган, який володіє найбільшою площею поверхні нашого тіла. Через шкіру ми можемо увібрати величезну кількість корисних речовин. Тому купання у чані можна з упевненістю вважати не тільки косметичним, але й лікувальним процесом.
Купання у теплій воді на природі може позбавити від стресів, втоми, депресії, безсоння та решти нервових розладів.
Для більшого ефекту (по бажанню відпочиваючих) до води додають збори лікувальних трав, трави з морською сіллю, гілки хвої, трав'яний чай, молоко, мед або вино. Такі процедури чудово сприяють профілактиці дихальних шляхів та знижують ризик виникнення простудних захворювань.
Якщо Ви прихильник водолікування та купання просто неба, тоді Вам точно сюди!
Незабутні відчуття варіння себе на тлі дикої природи, можливість зануритися в атмосферу Середньовіччя – просто насолода  проведення Вашого безцінного часу.
В одному чані можуть комфортно розміститись до восьми осіб. Такий вид купання обирають, навіть, сім’ї з дітьми з огляду на його безпеку, доступність та користь.
Адже, воно того варте…
Приємного відпочинку!

ВИДИ ЧАНУ
Чан із закарпатськими травами
Відчути солодкий аромат закарпатських трав і зцілити душу і тіло краще в чані з закарпатськими травами. Чан подарує відчуття комфорту і блаженства, зніме стрес і очистить тіло.

Чан з натуральним хвойним екстрактом
Відчути заспокійливу властивість хвої можна після купання в чані з натуральним хвойним екстрактом. Хвойні чани зміцнюють захисні сили організму, підвищують імунітет, благотворно впливають на стан шкіри і центральну нервову систему.

Чан з пелюстками троянд
Крім естетичної насолоди, купання в чані з пелюстками троянд знімає стрес і покращує настрій. При контакті зі шкірою омолоджує її, роблячи гладкою і шовковистою. І головне – троянда зміцнює імунітет!

Чан з лісовими ягодами
Чан з лісовими ягодами сприятливо діє не тільки на шкіру, але і на весь організм в цілому: зміцнює імунітет, омолоджує організм і знімає стрес.

Молочний чан
Молоко пом’якшить шкіру і укутає її ніжною пінкою, а також додасть шкірі стійкий приємний солодкий аромат.

Винний чан
П’янкий винний аромат допоможе розслабитися, а вино поліпшить обмін речовин в організмі, додасть свіжості вашій шкірі, покращуючи її структуру і колір. Також має омолоджуючий ефект.

Самий лікувальний чан в Ужгороді!

Правила поведінки
Галерея