СПА відпочинок від Камелот
СПА відпочинок від Камелот
СПА відпочинок від Камелот
Вишукані СПА процедури
СПА відпочинок від Камелот
СПА процедури
SPA-зона

Це справжній оазис для відпочинкудуші і тіла. Переступивши поріг SPA-зони, Випотрапляєте в м’яку атмосферу курорту. Дизайн інтер’єру дихає гармонією і сприяє релаксації та відпочинку. Зона SPA займає два поверхи і включає багато опцій для здорового, приємного відпочинку. 

Усі процедури SPA-центру спрямовані на комплексне оздоровлення від хронічної втоми, наслідків стресу і навіть депресії. За допомогою природних компонентів Ви відновите мінеральний і вітамінний баланс, зміцните імунітет, знімете синдром хронічної втоми та нервового напруження. Ми використовуємо тільки чисті органічні олії холодного відтискання, глину, мед, морську сіль, трави, натуральні аромоолії. Люб’язно запрошуємо відвідати кабінет косметології обличчя, де сертифіковані фахівці запропонують Вам різноманітні приємні та ефективні процедури.

Відпочити і розслабитися можна на ергономічних лежаках з підігрівом, в соляній кімнаті або фіто-барі біля басейну. Для повного релаксу радимо відвідати процедуру «релакс в сіні», де аромат свіжоскошеного сіна змусить Вас забути про буденність.

Постійно функціонує масажний кабінет та професійний тренажерний зал.

Такожми маємо чудові пропозиції для шанувальників водних процедур. До послуг гостей великий критий басейн глибиною 1,80 см і температурою води 27-30°С, з функціями гідромасажу та водоспадом. Для втомлених ніг можна відвідати контрастну доріжку Кнейпа. Попаритися ми пропонуємо в королівських лазнях. До Ваших послуг римська парна, фінська сауна, аромагрот, російська лазня та турецький хамам, де можна замовити різні банні ритуали. Охолодитися після лазні можна в ополонці з крижаною водою, також в зоні королівських лазень знаходиться крижаний фонтан, відро-водопад та душ вражень. 


Наше SPA-меню:

1. Лазні

2. Масажі

3. Хамам

4. SPA-програми

5. Baby-SPA

6. Соляна кімната

7. SPA длявагітних

8. Бальнеологія

9. Тренажернийзал

10. Чан


Щоб записатисяна будь-яку зі SPA-процедур, проконсультуватися у косметолога, відвідати лазню чи тренажерний зал, телефонуйте за номером+38 (066) 096-87-17

Наш адміністраторзавжди готовий дати відповіді на Ваші питяння. 


SPA-етикет

Будь ласка, прочитайте наші правила етикету, щоб Ваше перебування в SPA-зоні було максимально комфортним і приємним!


Під часперебування на території SPA-центруми просимо Вас:

 1. використовувати відповідний одяг та змінне взуття для SPA; купальний костюм та гумові тапочки у басейні (за потреби адміністрація SPA-зони може надати одноразове взуття); спортивний одяг та кросівки у тренажерному залі;

 2. зберігати цінні речі та кошти у скарбниці або в номері. Прикраси та інші елементи з металу або пласиту, розташовані на тілі людини, під час процедур в саунах або хамам можуть призвести до опіків.

 3. перед тим, як лягати на лежаки, накривати їх рушником.;

 4. залишати тапочки, халати та використані рушники у відповідних корзинах для використаної білизни;

 5. приймати душ після відвідування басейну таSPA-зони;

 6. утримуватися від користування телефоном і дотримуватися тиші;

 7. не стрибати в басейн; не лити воду на електричну піч в російській та фінській саунах; не використовувати віники в SPA-зоні. 

Важливо! Відвідування SPA-комплексу дітям до 14 років дозволяється тільки у супроводі дорослого, який несе повну відповідальність за дитину.


У SPA-зоні ЗАБОРОНЕНО!:

 1. суворо заборонено відвідування SPA-комплексу в стані алкогольного сп'яніння!

 2. переодягатись і залишати верхній одяг у SPA-зоні;

 3. приносити продукти харчування та напої на територію SPA-комплексу;

 4. проводити пілінг, скрабування та використовувати будь-які косметологічні засоби в лазнях загального користування;

 5. бігати, стрибати та штовхатись на території SPA-зони! Неуважне поводження на вологому покритті підлоги призводить до травматизму!

Важливо! Гості несуть повну матеріальну відповідальність за нанесений збиток у SPA-центрі!

Адміністрація не несе відповідальності за:

- зникнення цінних речей, які не були здані на зберігання адміністратору рецепції;

- травми та нещасні випадки відвідувачів.

У разі порушення заборон адміністрація залишає за собою право обмежити відвідування SPA-зони для Вас. 

Важливо! Для скасування або зміни часу процедури просимо Вас повідомляти адміністратору рецепції не пізніше, ніж за 4 години до її початку! Телефон адміністратора: +38 (066) 096-87-17

Ми піклуємося про Вас і прагнемо, щоб вибрана Вами процедура була максимально комфортною і корисною. Просимо проінформувати нас про можливі протипоказання. 

SPA в Камелоті
Галерея