СПА відпочинок від Камелот
СПА відпочинок від Камелот
СПА відпочинок від Камелот
Вишукані СПА процедури
СПА відпочинок від Камелот
СПА процедури
SPA послуги
Люб'язно запрошуємо відвідати масажний кабінет і кабінет косметології обличя і тіла, де сертифіковані фахівці запропонують Вам різноманітні послуги.

МАСАЖ - один із старих засобів оздоровлення організму, корисний у будь-якому віці. Процедура може виступати і в якості профілактичного засобу, і як спосіб лікування багатьох хвороб. Масаж важливий для збереження здоров'я : процедура усуває спазми, повертає природне положення м'язів, зв'язок і суглобів. Крім того, у міру посилення циркуляції крові і лімфи, стимуляції обмінних процесів, масаж має широку терапевтичну дією на організм в цілому, що позитивно відбивається на стані практично усіх органів і систем.

БАЛЬНЕОЛОГІЯ - оздоровчі водні процедури, які проводяться на основі води, що подається з артезіанської свердловини з використанням продукції компанії SPITZNER -Німецької якості, 100% натуральних ефірних олій високої міри очищення, клінічна ефективність, відповідність світовим стандартам якості. Цілющі властивості фітоекстрактів відновлюють сили, знімають почуття втоми і підвищують життєву активність.

ГАЛОТЕРАПІЯ - не медикаментозний метод оздоровлення, грунтований на перебуванні в мікрокліматі соляних печер. Лікувальні властивості природних соляних печер відомі давно.
У нашій соляній печері відтворений унікальний мікроклімат природних печер. Під час сеансу повітря наповнюється сухим аерозолем хлориду натрію. Насичені іонами солі повітря проникає в легені, в результаті покращується дренажна функція бронхів, зменшується запалення слизових дихальних шляхів, пригнічується життєдіяльність патогенних мікроорганізмів.

КОСМЕТОЛОГІЯ.
У наш час безліч чинників впливає на стан шкіри : екологія, шкідливі звички, стрес і спосіб життя, тому наша шкіра не може обійтися без якісних косметичних засобів і процедур. Сьогодні збереження молодості і краси шкіри, доглянута зовнішність стали правилом хорошого тону не лише для жінок, але і для чоловіків.
Наш дипломований косметолог допоможе підібрати догляд,  вирішити естетичні і вікові проблеми шкіри обличчя і тіла як для жінок, так і для чоловіків.
Комплекс косметологічних процедур підвищить тонус і пружність вашої шкіри, подарує сяйво, молодість і гарний настрій!
SPA в Камелоті
Галерея